Zabýváme se výzkumem a vývojem v elektrotechnice

Baví nás vymýšlet nové věci úplně od začátku. Umíme ale převzít i rozpracovaný projekt a dotáhnout ho do zdárného konce.

V oblasti výzkumu a vývoje jsme ten správný partner, na kterého se naši klienti obrací, když chtějí vymyslet něco, co ještě jinde nefunguje a nikdo jiný nevymyslel. Vyvíjíme pro soukromé, komerční i naše vlastní účely. Tak například vznikl Codis, systém pro dálkovou diagnostiku, nebo FlexiCube, zařízení pro sběr a analýzu užitečných dat.

Jak vypadá výzkum a vývoj v našem podání

  1. Vymýšlíme řešení, která našim zákazníkům skutečně pomohou.
  2. Do projektu vždy vstupujeme s čistou a otevřenou hlavou.
  3. Jsme kreativní a nebojíme se neotřelých řešení.

S čím už jsme našim klientům pomohli

Měřící body na cyklostezkách
Leden 2020
Vyvinuli jsme technologii pro sčítání chodců a cyklistů s rozlišením směru jejich pohybu. Technologii jsme nainstalovali na brněnských cyklostezkách a výstupy prezentujeme veřejnosti prostřednictvím instalovaného totemu a na stránkách brněnského dopravního informačního centra. Reportáž o projektu můžete zhlédnout zde nebo zde. Ukázku funkčnosti denní detekce můžete zhlédnout zde a noční detekce zde.
Vývoj systému CODIS (DDTS ŽDC)
Vlastní vývoj
Červen 2014 - dosud
Vyvíjíme systém dálkové diagnostiky technologických systémů železniční dopravní cesty. Mezi základní cíle budování systému DDTS ŽDC se řadí přenos informací z technologických systémů pro zajištění provozuschopnosti ŽDC, dálkové ovládání systémů z pracovišť obsluhy, jednotný způsob zobrazení všech diagnostických informací a jednotný způsob servisní obsluhy.
Vývoj zařízení a dohledového systému pro IoT
Vlastní vývoj
Říjen 2016 - dosud
Vedeme vývoj nízkonákladového a nízkoenergetického zařízení, které slouží k monitoringu a přenosu vybraných informací, jako jsou měření teploty a vlhkosti, detekce pohybu, informace o poloze (GPS), stavové informace (otevření dveří, oken, poklopu, apod.), detekce zaplavení, měření výšky hladiny v nádrži, řece apod. Vývoj dohledového portálu pro jednotky IoT.

Chcete se s námi pustit do výzkumu a vývoje? Ozvěte se nám