Podívejte se na naše výsledky

Ať už nasazujeme systém pro dálkovou diagnostiku Codis na další klientské pracoviště, servisujeme brněnské silniční tunely nebo monitorujeme městské cyklostezky, vždy to děláme na 100%. Přesvědčte se sami.

Měřící body na cyklostezkách
Leden 2020
Vyvinuli jsme technologii pro sčítání chodců a cyklistů s rozlišením směru jejich pohybu. Technologii jsme nainstalovali na brněnských cyklostezkách a výstupy prezentujeme veřejnosti prostřednictvím instalovaného totemu a na stránkách brněnského dopravního informačního centra. Reportáž o projektu můžete zhlédnout zde nebo zde. Úspěšnost detekce se pohybuje na 95%. Ukázku funkčnosti denní detekce můžete zhlédnout zde a noční detekce zde.
Řešení FlexiCube pro sledování koncentrace CO2 a zaplavení
E.ON Česká republika, s. r. o
Listopad 2019
Zařízení FlexiCube klient využívá ve třech aplikacích – zabezpečení technologie proti zaplavení pomocí záplavových senzorů, monitoring venkovní teploty a sledování vnitřního prostředí kanceláří a zasedacích místností se zaměřením na teplotu, vlhkost a koncentraci CO2.
Řešení FlexiCube pro sledování pohybu a využití zapůjčených strojů
ZEPPELIN CZ s.r.o.
Červen 2019
Vyvinuli jsme řešení pro sledování pohybu a využití zapůjčených strojů. Klient využívá 310 ks jednotek FlexiCube ve svých půjčovnách stavebních strojů a malé mechanizace po celé České republice
Řešení FlexiCube pro detekci zahoření
Skanska a.s.
Březen 2019
Pro klienta jsme vyvinuli 20 ks FlexiCube kouřových čidel pro zvýšení bezpečnosti osob a majetku při případném zahoření ve stavebních modulech na staveništích.
Vývoj systému GOS
Vlastní vývoj
Září 2017 - dosud
Zajišťujeme vývoj komplexního nástroje pro evidenci a podporu řešení poruchových stavů silnoproudých, sdělovacích a zabezpečovacích zařízení provozovaných na železniční dopravní cestě (ŽDC).
Vývoj zařízení a dohledového systému pro IoT
Vlastní vývoj
Říjen 2016 - dosud
Vedeme vývoj nízkonákladového a nízkoenergetického zařízení, které slouží k monitoringu a přenosu vybraných informací, jako jsou měření teploty a vlhkosti, detekce pohybu, informace o poloze (GPS), stavové informace (otevření dveří, oken, poklopu, apod.), detekce zaplavení, měření výšky hladiny v nádrži, řece apod. Vývoj dohledového portálu pro jednotky IoT.
Vývoj zařízení a dohledového systému pro systém V2X
Vlastní vývoj
Říjen 2015
Vyvinuli jsme zařízení a dohledový systém pro komunikaci vozidel s dopravní infrastrukturou.
Vývoj systému DDTS ŽDC
Vlastní vývoj
Červen 2014 - dosud
Vyvíjíme systém dálkové diagnostiky technologických systémů železniční dopravní cesty. Mezi základní cíle budování systému DDTS ŽDC se řadí přenos informací z technologických systémů pro zajištění provozuschopnosti ŽDC, dálkové ovládání systémů z pracovišť obsluhy, jednotný způsob zobrazení všech diagnostických informací a jednotný způsob servisní obsluhy.

Zaujala vás naše práce? Ozvěte se nám