Jsme špička v oboru dopravní diagnostiky

V roce 2012 jsme firmu Intesys založili na zkušenostech jednotlivců a chuti pustit se do nových projektů a po svém.

Lidé, kteří s námi stáli na startu měli tou dobou více než 10 let praxe v oboru budování železniční infrastruktury a průmyslové automatizace. Od té doby jsme naše působení rozšířili i do oblasti silničních a dalších pozemních staveb. V současnosti naši firmu tvoří projektanti, vývojáři, projektoví manažeři a technici, kteří pracují na těch nejzajímavějších zakázkách.

Víme, jak na velké projekty

Máme zkušenosti s realizacemi, kterých se účastní celá řada dodavatelů. Jsme týmoví hráči a máme vlastní postup, jak pracujeme na zakázkách dodávaných od A do Z.

 

 

 1. Vytvoříme realizační tým
  V první fázi sestavíme tým v čele s projektovým manažerem, který spolupracuje s vybranými projektanty, vývojáři a v závěru zakázky s lidmi v terénu. Manažer je hlavou projektu a po celou dobu komunikuje s klientem.
 2. Analyzujeme zadání
  Naši specialisti porovnají cíle projektu s jeho zadáním, aby vyhodnotili nejlepší způsob řešení. Mimo to ověřují, zda máme k dispozici všechny potřebné podklady.
 3. Projektujeme a vyvíjíme
  Na začátku zpracujeme návrh řešení. Na základě projektové dokumentace připravíme softwarové řešení a v případě potřeby vyvineme nové funkcionality nebo zcela nový systém.
 4. Dodáváme a testujeme
  V rámci zakázky zajistíme i výrobu, montáž a revizi zařízení. Zakázka je hotová až po důkladném otestování, zprovoznění a předání celého řešení klientovi.
 5. Servisujeme
  Záruční i pozáruční servis je pro nás samozřejmou součástí spolupráce. Jsme na telefonu a v případě potřeby jedeme okamžitě do terénu.

Naši klienti v nás mají spolehlivého partnera

 • Odvádíme dobrou práci
  Kvalita na prvním místě pro nás není jen heslo, ale každodenní standard, který nám otevírá dveře k zajímavým projektům.
 • Ctíme termíny
  Zakázku nebo její dílčí část odevzdáváme vždy včas a ve stavu, aby se dalo okamžitě pokračovat další fází nebo celý projekt převzít.
 • Jsme profesionálové
  Díky vysoké odbornosti celého týmu jsme schopni zaručit kvalitu práce i dodržení termínů u každého projektu.

Klíčoví lidé, které se vyplatí znát

Martin Kovařík

Jednatel

Martin řeší a vyhledává zásadní obchodní příležitosti. Firmu založil v roce 2012 a od té doby udává směr, kterým se bude dále rozvíjet.

Martin Blecha

Výkonný ředitel

Martin na vrcholové úrovni řeší veškeré firemní zakázky. Stojí na začátku každého projektu a zodpovídá za úspěšnou realizaci všech zakázek.

Marta Kovaříková

Vedoucí oddělení Ekonomika a provoz

Marta je člověk v pozadí, který se stará o finanční chod firmy. K tomu řeší personální, marketingové a další provozní záležitosti, bez kterých se naše společnost neobejde.

Ondřej Peňáz

Technický ředitel

Ondra řídí realizaci zakázek v terénu. Mimo to má na starosti elektromontéry a techniky.

Jakub Veselý

Projektový manažer

Kuba dohlíží na chod projektů pro naše klienty a podílí se na řízení zakázek.

Jakub Koníček

Vedoucí vývoje

Kuba má na starosti týmy softwarových inženýrů. Vedle toho řídí inovace ve vývoji a dohlíží na bezpečnost firemních dat.

Milan Nohel

Vedoucí projekce

Milan vede tým projektantů a je zodpovědný za správnou a včasnou přípravu projektů pro fázi realizace.

Lenka Slaná

Asistentka

Lenka je člověk, se kterým se potkáte při prvním kontaktu s firmou přes telefon nebo e-mail. Má na starosti veškerou administrativu včetně objednávek a faktur.

Jednáme podle nejlepšího vědomí

Politika společnosti zaměřená na kvalitu všech procesů a odpovědnost za chování firmy i jednotlivců pro nás znamená volbu, ne povinnost. Proto jsme rádi, že naše aktivity splňují nejdůležitější mezinárodní normy a že se můžeme zapojit do prospěšných projektů.

 

 

 • ISO 9001
  V našem oboru je systém řízení kvality naprosto nezbytný. I díky tomu jsme získali certifikát managementu kvality už v roce 2017.
 • ISO 14001
  Jako ekologicky ohleduplná firma jsme od roku 2018 certifikováni dle normy pro systém environmentálního managementu.
 • ISO 27001
  Systém ochrany informací o firemních procesech, zaměstnancích a IT systémech ve vlastním zájmu plníme dlouhodobě. Od začátku roku 2020 to stvrzuje ISO 27001.
 • Zelená firma
  V roce 2018 jsem se zapojili do projektu, jehož prostřednictvím se snažíme lépe nakládat s elektroodpadem.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám